به بهانه ۱۳ شهریور چهارمین سالگرد شهادت شهیدان صفری تبار و محرابی پناه و شهدای یگان ویژه صابرین سپاه در مبارزه با گروهک پژاک

مصطفی و محمد عقد اخوت بستند تا در آن دنیا شفیع یکدیگر باشند و هر دو در یک عملیات و با فاصله زمانی کمی از یکدیگر به شهادت رسیدند.

شهید محمد محرابی پناه و شهید مصطفی صفری تبار از تکاوران یگان ویژه صابرین سپاه که در مقابله با گروهک تروریستی پژاک در منطقه جاسوسان واقع در منطقه عمومی سردشت در غرب روستای دولتو به مقام رفیع شهادت نائل آمدند .

ShahidKazemi.ir

شهید محمد محرابی پناه و شهید مصطفی صفری تبار – شلمچه

ShahidKazemi.ir

شهید محمد محرابی پناه و مصطفی صفری تبار – اروند کنار

این تصویر مربوط به اردوی معارف دفاع مقدس دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام است که در بهمن ماه ۱۳۸۸ در مناطق عملیاتی شلمچه و اروند کنار از این دو شهید به ثبت رسیده است.

شهید مصطفی صفری تبار روز یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۹ در جوار مزار شهید احمد کاظمی و در اشاره به ایشون در گلستان شهدای اصفهان و از شوق شهادتشان اینگونه حکایت می کند :

” ما دیر اومدیم ایشون زودتر رفت .اگه خدا شهادت به ما نده راضی نیستیم ولی (امیدواریم) اجر شهید رو از خدا بگیریم هیچ وقت راضی نیستیم شهید نشیم … آرزوی همیشگی ما بوده . آرزوی دیرینه مونه…”

2 پاسخ
  1. تسبيح
    تسبيح گفته:

    سلام برادران عهد اخوت .خوش بحالت شهید صفری تبار.چقدر خوب بودی که حاجی زود حاجتتو داد.دعام کنیداللهم الرزقنا توفیق شهاده فی سبیلک یادته گفتی اگر محمد محرابی پناه شهید شه باید باید باید منو شفاعت کنه.گفتی حاج حسین عهد اخوتشو فراموش نکردو حاج احمد دوست نازنینشو برد پیش خودش..

    راستی میشه به ما هم یاد بدی که چی کار کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که خدا زود طلبیدت.یادم بده.شاید خدا به پاکی دل شما ما رو هم قبول کنه که اربا اربا بشیم تو راهش

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *