به حول وقوه الهی با تلاش و همت مخلصانه مسئول موسسه سر لشکر شهید حاج احمد کاظمی امسال  نشر موسسه شهید کاظمی در نمایشگاه کتاب استانی قم شرکت می نماید و حضور فعال دارد.

این نمایشگاه از روز شنبه ۲۸ دی ماه بi مدت یک  هفته در قم با حضور ۳۰۰ ناشر از برترین ها و فعالان حوزه نشر در سطح کشور برگزار میگردد. غرفه ارائه محصولات موسسه شهید کاظمی  واقع در طبقه اول واحد ۱۱۲ می باشد.

\"nashr\"

دو ویژگی خاص این نمایشگاه این است که برای اولین بار نمایشگاه کتاب استانی در ساختمان بسیار کارآمد و زیبای  \” مجتمع ناشران\”برگزار می شود که میتواند الگوی بسیار خوبی برای  این حوزه مغفول مانده باشد و در صورت موفقیت این طرح میتواند این مجتمع بعنوان اولین مرکز متمرکز کتاب ایران و برگزاری نمایشگاههای کتاب دائمی مطرح گردد. در حال حاضر این ساختمان بسیار زیبا و در مکانی مناسب در قم  بهره برداری شده و در اینده  نزدیک یکی از دغدغه های مهم ناشران همچنین  مخاطبین  محترم را بر طرف خواهد نمود.

\"nashr2\"

همچنین از  برنامه های جذاب دیگر این نمایشگاه را می توان \”جشنواره کودک و نوجوان\” که توسط شهرادی قم برگزار می شود میتوان نام برد.

منبع : وبلاگ نشر شهید کاظمی  وابسته به موسسه سرلشکر شهید حاج احمد کاظمی

1 پاسخ
 1. میقات انصار
  میقات انصار گفته:

  باسلام و خداقوت

  در روز ۱۷ربیع الاول اولین پاتوق کتابخوانان حرفه ای در اصفهان با عنوان مرکز توزیع کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی شهید حاج احمد کاظمی افتتاح شد

  گزارش تفصیلی خبر:

  miqat313.blogfa.com

  خبرگزاری فارس
  (شاخه فرهنگی : کتاب و ادبیات)

  خبرگزاری ایمنا :

  (شاخه دانشگاه)

  منتظر حضور گرمتان هستیم..

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *