مسئولیت‌های مهم از نظر او مسئولیت‌هایی بود که با بیت‌المال سر و کار داشت. به‌شدت با تخلف‌های فرماندهان و مسئولان برخورد می‌کرد. به‌هیچ وجه اجازه نمی‌داد از بیت‌المالی که در اختیارش بود، کوچک‌ترین سوءاستفاده‌یی شود.

 

تشویق‌هایش هم روی دو اصل بود؛ اول حفظ بیت‌المال و نگهداری؛ دوم انجام درست وظایف محوله. آن هم بیش‌تر برای نیروهای جزء بود و سخت‌گیری‌ها و تنبیه‌ها برای مسئولان.

 

از تمام ریز مسائل هم اطلاع داشت و هم وارد می‌شد. چون خود در جنگ و در صحنه عملیات‌ها از نزدیک حضور داشت، به همه‌ی جزئیات امور اشراف داشت و زحماتی که کشیده می‌شد را به‌خوبی شناسایی می‌کرد و به آن ارج می‌نهاد. هیچ نیازی به گزارش مکتوب نداشت؛ با یک بازدید به همه‌ی جوانب کار پی می‌برد.

 

تارنمای اختصاصی شهید کاظمی به بهانه گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در فروردین ماه ۱۳۹۶ اقدام به راه اندازی پویش مجازی با برچسب یا هشتگ #منو_حاج_احمد نموده است.

علاقه مندان به شرکت در این پویش می توانند تصاویر خود را با توجه به نکات زیر برای درج در صفحه اینستاگرام شهید کاظمی ارسال نمایند:

۱- ارسال پست با تصاویر شهید کاظمی در اماکن زیارتی و …

۲- تگ زدن صفحه اینستاگرام شهید کاظمی @shahidkazemi_ir روی عکس

۳-درج دل نوشته به همراه برچسب یا هشتگ #منو_حاج_احمد در زیر پست

۴- از ارسال تصاویر در پیام دایرکت صفحه خودداری نمایید.

۵- از دنبال کردن صفحات خصوصی و انتشار تصاویر پویش این عزیزان معذوریم

۶-حتی الامکان چهره افراد در تصویر مشخص نباشد.

۷- هدف همراه نمودن یک شهید در اوقات زندگی ماستو

منتظر مشاهده تصاویر شما هستیم.

 

طرح قاب روضه مقدس سردار شهید حاج احمد کاظمی که به بهانه سال جدید طراحی و تعویض گردید در اندازه اصلی و با کیفیت قابل چاپ در دسترس می باشد.

همچنین این طرح در کانال تلگرام نیز بارگذاری شده که علاقه مندان می توانند در محیط تلگرام نیز آن را دریافت کنند.

لینک دانلود

اندازه طرح در ابعاد A3

حجم : ۹٫۹۷ MB