\"\"با عرض سلام خدمت همه کاربران گرامی و تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۳۹۱ که به فرموده امام خامنه ای مد ظله العالی سال تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی نام گرفت .

اولین پایگاه اختصاصی شهید احمد کاظمی به دلیل نقص فنی و مشکلات در سرور از دسترس خارج شده بود و متاسفانه کلیه مطالب موجود در وب سایت پاک شد ، بحمد الله و با لطف و عنایت شهید مجددا سایت راه اندازی شد تا این بار با عزمی راسخ به بارگذاری مجدد مطالب اقدام کنیم .

 

پایگاه اختصاصی شهید احمد کاظمی در دی ماه ۱۳۸۴  به فرموده امام خامنه ای (مدظله العالی) که\” زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست \” کار خود را در یک محیط وبلاگی آغاز نمود تا پس از جمع آوری خاطرات مختلف و نشر آن در محیط فضای مجازی اقدام به معرفی ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار صورت پذیرد .

در اردیبهشت ماه ۱۳۸۸ با همت جمعی از دوستان وبلاگ فوق تبدیل به سایت شهید کاظمی و با نسخه آزمایشی شد . پس از فعالیت دو ساله در نسخه آزمایشی تصمیم بر آن شد تا با طرحی جدید از نسخه نهائی این وب سایت تحت عنوان اولین پایگاه اختصاصی شهید احمد کاظمی رو نمائی شود . در ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۰ نسخه پیش رو آماده به کار شد تا با قالبی نو به ادامه فعالیت خود بپردازد .

سامانه اختصاصی پیامکی شهید احمد کاظمی جهت ترویج تفکر و بیانات این شهید بزرگوار با شماره ۳۰۰۰۸۹۰۰۱۹۱۰۸۴  راه اندازی شده است .

با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، ما را برای تولید و انتشار محتوایی ارزشی تر یاری نمایید.

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک