هیچ کس فکرش را هم نمیکرد. همه میگفتیم بارش برف و یخبندان اجازه نمیدهد کسی در مراسم شرکت کند.

ولی تا نگاهمان به عکس حاجی می افتاد  ته دلمان روشن میشد که یدالله فوق ایدیهم….

مراسم ساعت ۹:۳۰ شروع میشد. همه یک ساعت قبل از شروع .مرکز بودیم و هرکسی مشغول به کاری.

کسی حرفی نمیزد و نگران بودیم که یکدفعه یکی از بچه ها بلند گفت بی خیال ،رفقا. ما برای یکی دیگه داریم کار میکنیم .توکل به خدا.فوقش کسی نیومد خودمان افتتاحیه را برگزار میکنیم..انگار همه واقعا بی خیال مدعویین شدیم و چسبیدیم به کار..

برنامه ریزی کردیم که مراسم را با نیم ساعت  تاخیر شروع کنیم تا کسانی که دعوت شدند در این سرما  بتوانند به برنامه ها برسند ساعت ۹ صبح بود و دو مادر شهید از اولین نفرات بودند که نیم ساعت زودتر از شروع مراسم رسیدند.

وقتی به ساعت نگاه کردیم عقربه ها ۹/۱۵را نشان میداد و حالا همه آمده بودند.نزدیک به ۵۰ نفر حضور داشتند .همه به هم نگاه میکردیم و زیر لب میگفتیم : یدالله فوق ایدیهم…

راس ساعت ۹٫۳۰ با قرائت آیات قرآن کریم مراسم شروع شد.و بعد از آن در فضایی بسیار معنوی  یکی از مادران شهید به بیان خاطرات پسرش پرداخت و سپس حدیث شریف  کساء دسته جمعی همخوانی شد.

مولودی خوانی برنامه بعدی بود که با شور خاصی برگزار شد.

مسول مرکز بعد از برنامه  مولودی خوانی از اهداف و راه اندازی برنامه های مرکز گفت که طبق فرمایشات امام خامنه ای کتاب یک غذاست .و در این مرکز غذا همیشه حاضر است .

این مرکز قرار است انشالله به لطف خدا و عنایات شهدا به خصوص سرلشکر شهید حاج احمد کاظمی فضایی صمیمی و فعال ایجاد کند برای کسانی که به نکامل هدفمند فکر میکنند و در پی آنند.وی اعلام کرد به مناسبت افتتاح مرکز،به مدت یک هفته کتاب ها با تخفیف ۱۵ درصد به فروش می رسد.

مسول مرکز شهید کاظمی در اخر از همه ی اعضا تشکر کرد.و گفت در راه اندازی این مرکز ،مسول انتشارات شهید کاظمی سهم قابل توجهی داشتند و تشکر ویژه ای خدمت ایشان انجام شد.

مراسم که تمام شد تیم راویان به تبلیغ چهره به چهره کتاب های مرکز پرداختند و  شرکت کنندگان موقع خروج از مرکز هرکدام حداقل ۳الی۴کتاب خریداری کردند.

مراسم افتتاحیه تمام شد و کار و خدمت شروع …..

امیدواریم بتوانیم محضر شهدا و امام زمان روسفید شویم

انشالله

از امروز منتظر هر عزیزی با هر سلیقه ای خواهیم ماند.

 آدرس : اصفهان. خیابان هشت بهشت غربی.روبروی ستاد خبری .مرکز توزیع کتاب شهید حاج احمد کاظمی

تلفن :۰۳۱۱/۲۶۶۰۸۸۱

۰۹۳۶۹۲۲۶۹۴۵

منبع : وبلاگ میقات انصار

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *